EARLY BOOKING !!!
-15% за резервации до 31.03.2020


Hotel Albora  KusadasiDouble Room

Локација: хотелот се наоѓа на 50 м. од центарот на Кушадаси
Сместувачки капацитети: сите хотелски соби се комплетно опремени со клима, балкон со поглед на море или поглед на базен.
Услуга: BB (ноќевање со појадок)
Хотелски содржини: ресторан бар, базен, сауна, спа центар.


РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЛЕТО 2020


Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.
За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)     
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено. 

GALLERY