ГРЦИЈА ХОТЕЛИ ЛЕТО 2017

 СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ

КАСАНДРА  Услуга  Цена од Уплати до  Инфо 

 ANASTASIA RESORT & SPA 5* Nea Skioni

HB+ 45,4 € 30.09.2017 -20%
 PORT MARINA 3* Pallouri HB+  23,5 €  30.09.2017 -10%
 LOUTRA BEACH 3* Ag. Paraskevi HB 19,8 €  30.10.2017 -10%
 HALKIDIKI ROYAL 3* Fourka 7HB 329 €    
JENNY HOTEL 3* Siviri 7HB 329 €
PARADISE HOTEL 3* Kriopigi 7HB 279 €
 СИТОНИЈА
GOLDEN BEACH 3* Metamorfosi 7AI L 389 €
SITHONIA MARE 3* Gerakini 7 HB 279 €
PORTO MATHINA 2*+ Metamorfosi 7 HB 319 €
OLYMPIC BIBIS 2*+ Metamorfosi 7 HB 385 €    
АТОС
 THEOXENIA 4* Ouranopoli   HB  28,3 €   30.09.2017  -15%
 ARISTOTELES HOLIDAY RESORT & SPA 4* Ouranopoli   HB  19 € 31.07.2017 -10%
 ТАСОС
 PAPAGEORGIOU 2* Limenaria 7HB 297 €    
RALITSA HOTEL 2*+ Limenaria 9HB 349 €    
  ПЕЛОПОНЕЗ
 LONG BEACH RESORT HOTEL 3* Longos HB 49 €

 30.10.2017

-10%

 * Промоциите се однесуваат на резервации направени од датумот означен на табелите 
* Сите хотели се на барање. Понудата важи за ограничен број на соби.
* Во цените се вклучени попусти по специјални понуди !!!
* Цените се дадени по лице за минимум 2 возрасни лица во соба. 
*** Цените се дадени во EUR за уплата во денари по курс од 62 МКД за 1 €
*** Понудата важи за ограничен број на соби