ПАКЕТ АРАНЖМАНИ


ХОТЕЛ **+/***
ХАЛКИДИКИ

термин: 14.07. - 28.07.
HB (полупансион) за само 39 €
(2 деца 0-12 год. БЕСПЛАТНО)

Family пакет (2+2 деца) за само 78 €

 (понудата важи за минимум 3 ноќевања)


ГРЦИЈА до 26.Јули 2019
наем на студио / апартман

  

Цените се однесуваат на наем на студио или апартман по ноќ, за минимум 2 ноќевања (без превоз).

 

Hotel TORONI BLUE SEA - OLD WING 2**+        

2HB   102 EUR       /     3HB     153 EUR
2 деca до 14 г - бесплатно
  Цените се дадени по лице за полупансион (појадок и вечера), 2 или 3 ноќевања.
 
За подолг престој побарајте информации во агенцијата.
Информации за вклучени услуги, попусти или доплати, се објавени во редовните ценовници.
(Отворете врска -“линк“ од понудите.) 

GALLERY