Летото е блиску, а ти ја бараш совршената понуда за тебе?
Ова лето имаме специјална понуда за сите оние кои сакаат да се одморат и максимално да заштедат!
Некогашната понуда: ,,летување за 1 евро на ден” која сите ја помните сега доживува свое ново издание. 

Резервирајте за термин 19-ти мај и патувајте за само 42€ со вклучен превоз.
Регионот во кој ќе патувате го избирате сами!
Во изборот за вас ги имаме секогаш примамливите дестинации - Халкидики и Пиериа во Грција.

За да ја видите целосната понуда на студиа и апартмани можете да ја погледнете овде.