СКИ ПАКЕТ АРАНЖМАНИ БАНСКО


НАСКОРО ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2019...

Во цената на пакетот е вклучено:
- Сместување во хотел 4* или 4* супериор 
- Ски карта
- Ски или сноуборд опрема
- Обука по скијање или сноуборд
- Трансфер до Ски Гондолата
- Во хотел со 4* , користење на базен, сауна, фитнес и парна бања во хотелот.

Попусти и доплати:
- Доплата за еднокреветена соба 11€/  ден
- Трет возрасен на дополнително легло го плаќа целиот износ на цената на пакетот
- Дете до 7 год. на дополнителен кревет  - БЕСПЛАТНО
- Дете до 7 год. со еден возрасен во соба -60% од цената на пакетот
- Дете 7-12 год. на дополнителен кревет -60% од цената на пакетот
- Дете 7-12 год. со еден возрасен во соба -30% од цената на пакетот
- Туристичка такса 1€ од ден за возрасен и деца.

НАПОМЕНИ:
Името на хотелот се дефинира на 3 дена пред поаѓање.
Сноуборд обуката во сите пакети е 3 дена/2 часа на ден !!!
Сноуборд обуката не се обезбедува на деца до 12 год.