LAST MINUTE - ПОНУДИ

 "LAST MINUTE"
ОГРАНИЧЕН БРОЈ НА МЕСТА !?!


ХАЛКИДИКИ

Резултат со слика за map of halkidiki
(Калитеа, Полихроно, Фурка, Сивири, Псакудија, Неос Мармарас...)

7 ноќевања со превоз 24.06. - 01.07.
СТУДИО (до 2 лица) 119
СТУДИО (до 3 лица) 125 €
АПАРТМАН (до 4 лица) 135 €

 


ПИЕРИА

Резултат со слика за ПИЕРИА
( Олимпик Бич, Лептокарија, Неи Пори ... )

7 ноќевања со превоз 24.06. - 01.07.
СТУДИО (до 2 лица) 109
СТУДИО (до 3 лица) 115
АПАРТМАН (до 4 лица) 125 €

 


 ЈОНСКО МОРЕ

Резултат со слика за map of greek ionian sea
(Сивота, Парга, Врахос, Лефкада, Закинтос...)

7 ноќевања со превоз 23.06. - 30.06.
СТУДИО (до 2 лица) 139 €
СТУДИО (до 3 лица) 145 €
АПАРТМАН (до 4 лица) 155 €
СОБА (до 2 лица) 129
СОБА (до 3 лица) 139 €

 


ЕГЕЈСКО МОРЕ

Поврзана слика
(Лименариа, Потос...) 

7 ноќевања со превоз 23.06. - 30.06.
СТУДИО (до 2 лица) 129
СТУДИО (до 3 лица) 135 €
АПАРТМАН (до 4 лица) 145

  


КУШАДАСИ / ТУРЦИЈА

Image result for KUSADASI
(Кушадаси) 

 

9 ноќевања со појадок 23.06. - 03.07.
СОБА (минимум 2 лица) 139 €

 

 


ВАЖНИ НАПОМЕНИ:

* Цените се однесуваат по лице, за сместување на минимум 2 лица во студио, апартман или соба според цените во табелите !

* При сметување на трето и четврто лице во понудените капацитети, се доплатува само цената на објавениот превоз до истите, во зависност од возраста на патниците !

* Доколку се патува со сопствен превоз, цената на пакет аранжманите се намалува за -10 € по уплатен аранжман !

* Оваа понуда важи само до пополнување на слободните капацитети во моментот на актуелната продажба !

* Понудата се однесува за сместување во "no name" места и објекти, во зависност од моментално слободните капациети !

* Направената резервација има статус "на упит", до конечното потврдување на истата, од службите за резервации !

* За името на конкретното место и објект за сместување, информацијата се добива 24 часа пред терминот на поаѓање-реализација !

* Сите останати услови за понудените аранжмани се во согласност со "Општите услови на патување", објавени од СКТМ и САВАНА !