Related image    
Хотел СЛАВИЈА е хотел од "Б" категорија и располага со 33 соби (двекреветни, трикреветни и четирикреветни) и 6 апартмани. Сите соби се со сопствена бања. Хотелот располага со ресторан, тераса со поглед кон терените за скијање, сала за состаници, аператив бар, ТВ сала, продавница, сервис за изнајмување на ски опрема, билијард клуб, пинг-понг клуб, забавни игри, покриен базен и др.


СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА !!!
oд 21.01.2019  до 15.03.2019  (тридневни пакет аранжмани)
Престој од Понеделник до Петок 
 Цена по лице на услуга Полу Пансион - 3480,00 денари
Престој за викенд
    Цена по лице на услуга Полу Пансион - 3870,00 денариЦените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.
Доплата за SGL Room (еднокреветна соба) +150 денари од ноќевање.   

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Легенда:

DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

GALLERY