Gallery image of this property Fotografija objekta iz galerije


Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.   
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).


Услови за деца:
- деца до 3г. - бесплатно
- деца 3-12г.во придружба на двајца возрасни на дополнително легло -30% попуст, -50% попуст во кревет со родител
* Детска недела за период од 20.01-02.02.2018 - бесплатен престој за деца до 12 г. во придружба на двајца возрасни.

Во цената е вклучено:
- ноќевање со појадок и вечера
- неограничено користење на SPA&WELLNESS центарот
- затворен базен за возрасни
- затворен базен за деца
- џакузи
- финска сауна
- руска бања
- инфраред црвена сауна
- турска бања
- тапидариум
- фитнес
- паркинг


Во цената не е вклучено:

- Mасажи, хамам (потребна е претходна резервација)
- Tуристичка такса и осигурување 1€ возрасен, деца 7-15г 0,5€ и деца до 7г. Бесплатно
- Доплата за FB 10€ по лице на ден

GALLERY