СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!!!
-15% за уплати до 03.09.2018


  Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.   
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено:
Kористење на базен, сауна, фитнес,  паркинг,  транспорт до ски гондолата.

Во цената не е вклучено: 
Туристичка такса за престој  1€ на ден возрасен и 0,5€ деца ( 2-12 г.)
Доплата за Новогодишна вечера (задолжителна) 60€ / 33€ дете ( 2-12 г.) 
Доплата за Божиќна вечера (не е задолжителна) 32€ /22€  дете (2-12 г)

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1)  -15 % за уплати до 30.09.2018, -10% за уплати до 01.12.2018
 
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

GALLERY