Gallery image of this property  Gallery image of this property
Локација:  Се наоѓа на 600 метри од ски-жичарата, на 500 метри од центарот на градот.
Сместувачки капацитети: Хотелот располага со 77 соби, беспалтен интернет клима.
Услуга: HB (ноќевање со појадок и вечера).
Хотелски содржини: ресторан, бар, сала за конференции, летна тераса, планинарење, планински велосипедизам, параглајдинг, качување по карпи, караоке пеинтбол.Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Легенда:

DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

GALLERY