Локација: во местото Леуново.
Сместување: Собите се опремени со интернет, макс ТВ, фен, LCD, кралкси кревет, клима, мини бар, сеф, поебна бања. 
Услуга: Ноќевање со појадок
Содржини: ресторан, свадбена сала, деловен центар, внатрешен и надворешен базен, бар, масажи, спа центар, активности за рекреација.
Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Легенда:

DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.