НОВОГОДИШНИ ПАКЕТИ

Цената вклучува:
- Цена по лице на услуга полупансион (појадок и вечера) според наведениот тип на соба
- Гала вечера со музика на 31.12.2018

Попусти и доплати:
- 1 Дете од 0-6 год. во придружба на двајца возрасни доколку користи заеднички кревет – БЕСПЛАТНО, 2 дете 0-6г 8€ по ден / полупансион
- Дете од 7-14 год. во придружба на двајца возрасни доколку користи заеднички кревет – 8€ по ден / полупансион +12,5 € за Новогодишната вечер 


  
Локација:
на Копаоник, во туристичкиот центар Брзече на 1070м надморска височина
Содржини: 69 соби и 9 категории на свити, Спа центар (релаксирачки базен 2x4m,  сауна, џакузи, соба за масажа, ...), сопствена ски патека за почетници – 400м, ски услуги, Ресторан „For Seasons”, a la carte “Vicenzo” ресторан, конференциска сала, 2 сали за состаноци, дискотека, приватен паркинг, фитнес центар, тениски терени, игралиште за кошарка, одбојка,ракомет и фудбал, мини маркет, менувачница...
Економик соби: 15-21м2 за макс. 2 лица, кабловска ТВ, сеф, телефон, интернет, мини бар, тоалет со туш кабина и фен.
Стандардни соби: 21,5-25м2 за макс. 3 лица, кабловска ТВ, сеф, телефон, интернет, мини бар, тоалет со туш кабина и фен.
Комфорт соби: 25-33,5м2 за макс. 4 лица, кабловска ТВ, сеф, телефон, интернет, мини бар, тоалет со туш кабина и фен.
Фамилијарни соби: 33,5-37м2 за макс. 5 лица, кабловска ТВ, сеф, телефон, интернет, мини бар, тоалет со туш кабина и фен.* Цените се изразени во € по соба (за наведениот број на лица) во дадениот период за наведените минимум денови на престој,  за уплати во денарска противвредност (1€=62мкд.)


Цената вклучува:
- Цените се дадени по соба, за минимум 4 или 5 ноќевања.
- Сместување на база полупансион (појадок и вечера)

- Хотелско осигурување
- Јавен паркинг (доколку има места, вкупно за 70 возила)
- Анимација за деца во попладневните часови 
- Wi-Fi (безжичен интернет) во лоби
- Хотелско осигурување 
- Ски остава

Цената не вклучува (задолжително плаќање при резервација):                
- Tакса за престој која за возрасни изнесува 1€ по лице за ноќевање, за деца од 7-15 год. - - Изнесува 0,5€ по лице за ноќевање. Деца до 7 год. не плаќаат такса за престој.
                                               
Попусти и доплати:                                               
- 1 Дете од 0-6 год. во придружба на двајца возрасни доколку користи заеднички кревет – БЕСПЛАТНО, 2 дете 0-6г 8€ по ден / полупансион
- Дете од 7-14 год. во придружба на двајца возрасни доколку користи заеднички кревет – 8€ по ден / полупансион

GALLERY