Fotografija objekta iz galerije Fotografija objekta iz galerije

Локација: Копаоник, на 3 минути пеш до СКИ центарот 
Сместување: Студија и апартмани
Опременост на собите: 
Сите сместувачки единици содржат дневна соба, добро опремена кујна и сопствен тоалет со туш.
Услуга: Наем на студио, можност за полупансион (со доплата во ресторан)


EXIT APARTMANI - KONACI

Цените се изразени во € по соба (за наведениот број на лица) од ноќ,  за уплати во денарска противвредност (1€=62 мкд.)
* Превземање на клучевите во EXIT Cafe
* Дете до 6 год. бесплатно во кревет со родител.
* Дете 6-15 год. во кревет со родител (на упит)

Студио 0+1 (1-2 лица)
- Eдна просторија со софа на развлекување за две лица или француски кревет


Студио 1+1 (2-3 лица)

- Eдна просторија со легло за едно лице и софа на развлекување за две лица


Студио 2+1 (3-4 лица)

- Eдна просторија со две одвоени легла и софа на развлекување за две лица

Апартман 3+1 (4-5 лица)

- Дневна соба со софа за две лица, спална соба со француски кревет, спална соба со едно легло за едно лице


Апартман 2+2 (4-6 лица)

-  Дневна соба со софа на развлекување за две лица, спална соба со француски кревет,
спална соба со два одвоени кревети


Студио 2+1 (3-4 лица)
 
- Една помала просторија со француски кревет и софа на развлекување за едно до две лица


Цената не вклучува:              

Tакса за престој 1€ по лице за ноќевање, деца од 7-15 год. 0,5 € по лице за ноќевање.  

Легенда:

DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

GALLERY