Во цената е вклучено : користење на базен , џакузи, сауна, парна бања, фитнес,интернет, паркинг, сеф .

Во цената НЕ е вклучено :
Туристичка такса за престој  1€ од ден за возрасен и 0,5 за деца ( 2-12г.) .

Максимален број на лица: DBL (2+1) , STUDIO (2+2), APARTMNA (2+2), APARTMAN lux(4+2)
ПРОМОЦИИ И АКЦИИ :
1)  -5% за уплати до 30.11.2017. Попустот се пресметува на основната цена.
2)  7=6 за престој во период  08.01-08.02.2018.   Гратис ноќевањата се калкулираат по пониска сезона. Попустите НЕ се комбинираат.

GALLERY