СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА !!!
- 5% за уплати до 30.11.2018


 Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата. 
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено :
користење на базен , џакузи, сауна, парна бања, фитнес,интернет, паркинг, сеф .

Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој  1€ од ден за возрасен и 0,5 за деца ( 2-12г.) .
Доплата за Новогодишна вечера (задолжителна) 77€/ возрасен, 36€/ дете (3-13 г.) 

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ: 
1)  -5% за уплати до 30.11.2018. Попустот се пресметува на основната цена. 
2)  7=6 за престој во период  20.01-09.02.2019 & 24.02-31.03.2019. Гратис ноќевањата се калкулираат по пониска сезона. Попустите НЕ се комбинираат.

Максимален број на лица: DBL (2+1) , STUDIO (2+2), APARTMNA (2+2), APARTMAN lux (4+2)
 
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

GALLERY