ЛАРА

    ПОПУСТИ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА!!!
ДИРЕКТЕН ЧАРТЕР ЛЕТ СКОПЈЕ - АНТАЛИЈА - СКОПЈЕ
АЕРОДРОМСКИ ТАКСИ + ТРАНСФЕР + ХОТЕЛСКО СМЕСТУВАЊЕ

>>>>>преглед на термини на чартер програмата<<<<<

ХОТЕЛ Услуга мај јуни јули август септ.
ADONIS HOTEL ***** 6 AI од 384 од 442 од 528 од 550 од 489
OZKAYMAK FALEZ HOTEL ***** 6 UAI од 391 од 469 од 567 од 615 од 542
LARA FAMILY CLUB ***** 6 UAI од 415 од 509 од 658 од 694 од 535
KERVANSARAY KUNDU ***** 6 UAI од 406 од 676 од 684 од 716 од 605
RAMADA RESORT LARA ***** 6 UAI од 432 од 524 од 671 од 706 од 553
KERVANSARAY LARA ***** 6 UAI од 425 од 699 од 703 од 736 од 625
RIXOS DOWNTOWN ***** 6 BB од 463 од 638 од 729 од 758 од 518
WIND OF LARA HOTEL & SPA ***** 6 UAI
од 454
од 530 од 653 од 695 од 601
PORTO BELLO RESORT ***** 6 AI од 456 од 539 од 624 од 647 од 565
FAME RESIDENCE LARA ***** 6 FSAI од 525 од 643 од 753 од 819 од 663
VENEZIA PALACE DE LUXE RESORT ***** 6 UAI од 521 од 652 од 728 од 783 од 643
ASTERIA KREMLN PALACE ***** 6 UAI од 482 од 585 од 702 од 750 од 653
ASKA LARA RESORT & SPA ***** 6 UAI од 524 од 624 од 815 од 847 од 673
ROYAL HOLIDAY PALACE ***** 6 UAI од 579 од 861 од 1040 од 1040 од 891
ROYAL WINGS ***** 6 UAI од 579 од 832 од 992 од 992 од 852
ROYAL SEGINUS ***** 6 UAI од 579 од 832 од 992 од 992 од 852
MIRACLE RESORT ***** 6 UAI од 583 од 668 од 798 од 870 од 688
SHERWOOD EXCLUSIVE LARA ***** 6 UAI од 585 од 740 од 861 од 889 од 777
DELPHIN PALACE ***** 6 UAI од 623 од 761 од 841 од 885 од 768
IC HOTELS GREEN PALACE ***** 6 HEAI од 640 од 779 од 936 од 985 од 876 
DELPHIN DIVA ***** 6 UAI од 645 од 795  од 880 од 928  од 802 
LIMAK LARA DE LUXE ***** 6 UAI од 679 од 864 од 969 од 969 од 819
DELPHIN BE GRAND RESORT ***** 6 UAI  од 718 од 914  од 992 од 1052 од 923
DELPHIN IMPERIAL ***** 6 UAI  од 733 од 918 од 1002 од 1062 од 925
TITANIC BEACH RESORT ***** 6 UAI  од 703 од 774  од 905 од 993  од 752 

 


 НАПОМЕНИ:
- ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ПО ЛИЦЕ ЗА СМЕСТУВАЊЕ ВО ДАДЕНИОТ ХОТЕЛ И ТИП НА УСЛУГА
- ЦЕНИТЕ СЕ СО ВКЛУЧЕН ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА!
- ПОПУСТИТЕ ЗА ДЕЦА СЕ ОДНЕСУВААТ НА ХОТЕЛСКОТО СМЕСТУВАЊЕ
- ПОПУСТИТЕ СЕ ОДНЕСУВААТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО ДАТУМОТ КОЈ Е НАЗНАЧЕН
- ЦЕНИТЕ НА ПАКЕТ АРАНЖМАН СЕ ПРОМЕНЛИВИ ВО ОДНОС НА ТЕРМИНОТ НА ПАТУВАЊЕ
- ИНФОРМАЦИИ ВО ОДНОС НА ЦЕНАТА ВО КОНКРЕТЕН ТЕРМИН ПОБАРАЈТЕ НА 3115826 или info@savana.com.mk