АЛАНИЈА

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ

...

ИНФОРМАЦИИ ЗА ХОТЕЛИ

ИНФОРМАЦИИ ЗА ХОТЕЛИ

...

КОМПЛЕТНА ПОНУДА

КОМПЛЕТНА ПОНУДА

...

    СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ!!!
ДИРЕКТЕН ЧАРТЕР ЛЕТ СКОПЈЕ - АНТАЛИЈА - СКОПЈЕ
АЕРОДРОМСКИ ТАКСИ + ТРАНСФЕР + ХОТЕЛСКО СМЕСТУВАЊЕ

>>>>>преглед на термини на чартер програмата<<<<<

ХОТЕЛ Услуга 27.06 01.07 04.07 08.07 11.07 15.07
KLEOPATRA MELISA HOTEL *** 6 AI од 348 од 388 од 377 од 377 од 377 од 388
CAPRICE APART ** 6 RO од 218 од 272 од 260 од 260 од 260 од 272
MOON LIGHT HOTEL *** 6 HB од 254 од 312 од 301 од 301 од 306 од 335
PERA INN HOTEL *** 6 AI од 314 од 354 од 342 од 352 од 379 од 409
ASTOR BEACH HOTEL *** 6 AI од 337 од 408 од 397 од 397 од 397 од 408
KLEOPATRA HERMES HOTEL *** 6 AI од 295 од 354 од 342 од 342 од 342 од 354
BONE CLUB SVS HOTEL **** 6 AI од 338 од 378 од 366 од 376 од 386 од 397
INFINITY BEACH HOTEL **** 6 AI од 309 од 349 од 338 од 385 од 408 од 419
MESUT HOTEL **** 6 AI

од 361

од 401 од 400 од 422 од 456 од 490
KLEOPATRA ADA BEACH **** 6 AI од 367 од 407 од 396 од 439 од 482 од 493
KLEOPATRA BEACH HOTEL **** 6 AI од 367 од 407 од 396 од 439 од 482 од 493
GRAND ATILLA HOTEL *** 6 AI од 334 од 374 од 363 од 363 од 363 од 374
BLUE SKY HOTEL **** 6 AI од 423 од 490 од 506 од 506 од 506 од 517
KRIZANTEM HOTEL **** 6 AI од 404 од 422 од 411 од 411 од 411 од 422
SENZA GRAND SANTANA HOTEL **** 6 AI од 385 од 450 од 476 од 489 од 489 од 500
AYDINBEY GOLD DREAMS ***** 6 AI од 471 од 511 од 500 од 500 од 500 од 511
CLUB KONAKLI FAMILY RESORT & SPA ****+ 6 AI од 505 од 545 од 534 од 534 од 571 од 620
SENZA THE INN RESORT HOTEL ***** 6 AI од 501 од 557 од 569 од 577 од 577 од 588
KEMAL BAY HOTEL ***** 6 AI од 423 од 473 од 475 од 493 од 493 од 504
KONAKLI NERGIS BUTIK HOTEL ***** 6 UAI од 409 од 449 од 439 од 439 од 446 од 489
DIZALYA PALM GARDEN HOTEL ***** 6 AI од 402 од 467 од 494 од 519 од 519 од 530
TAC PREMIER HOTEL & SPA ****+ 6 UAI од 444 од 487 од 472 од 472 од 472 од 483
KATYA HOTEL ***** 6 UAI од 444 од 477 од 466 од 466 од 466 од 476
DOGANAY BEACH CLUB ***** 6 UAI од 492 од 511 од 500 од 500 од 500 од 511

>>>>>ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА КОМПЛЕТНАТА ПОНУДА НА ХОТЕЛИ<<<<<

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ПО ЛИЦЕ ЗА СМЕСТУВАЊЕ ВО ДАДЕНИОТ ХОТЕЛ И ТИП НА УСЛУГА
ЦЕНИТЕ СЕ СО ВКЛУЧЕН ПОПУСТ!
ПОПУСТИТЕ ЗА ДЕЦА СЕ ОДНЕСУВААТ НА ХОТЕЛСКОТО СМЕСТУВАЊЕ!
ПОПУСТИТЕ СЕ ОДНЕСУВААТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО ДАТУМОТ КОЈ Е НАЗНАЧЕН
ЦЕНИТЕ НА ПАКЕТ АРАНЖМАН СЕ ПРОМЕНЛИВИ ВО ОДНОС НА ТЕРМИНОТ НА ПАТУВАЊЕ