КАСАНДРА

КАСАНДРА

КАСАНДРА

ИНФОРМАЦИИ ЗА:
-ПАКЕТ АРАНЖМАН
-ТЕРМИНИ ЗА ПРЕВОЗ
-ПАТНИ ИНФОРМАЦИИ
-МЕСТА ЗА ПОСЕТА

 

JENNY HOTEL ***

JENNY HOTEL ***

На стотина метри од градската плажа, хотелот е карактеристичен по големиот плац и објектите со комфорни единици за сместување.

VILLA GIANNIS

VILLA GIANNIS

Villa Giannis е нов објект кој е лоциран на околу 100 метри оддалеченост од градската плажа и располага со одлични апартмани за престој...

VILLA THEMELIS

VILLA THEMELIS

Villa Themelis е одличен објект кој се наоѓа на околу 300м. оддалеченост од градската плажа и 150м. од центаро на Фурка...

VILLA FLEGOS

VILLA FLEGOS

Villa Flegos е голем комплекс во форма на поврзани хациенди, кои во својот состав брои повеќе различки студија и апартмани.

VILLA DINIRA

VILLA DINIRA

Villa Dinira е убав објект лоциран на првата улица која поминува покрај брегот на Фурка. Оваа вила препознатлива... 

VILLA ALEXANDER

VILLA ALEXANDER

Villa Alexander е комплекс од комфорни апартмани во четири објекти, паралелно распоредени во прекрасно уредениот...

HALKIDIKI ROYAL ***

HALKIDIKI ROYAL ***

Хотелот е лоциран на самата плажа и располага со ресторан, таверна, бар, бар на плажа, бар покрај базенот, паркинг...

VILLA MAGDA

VILLA MAGDA

Villa Magda е лоцирана во Калитеа, на само стотина метри од градското шеталиште. Квалитетните апартмани...

PARADISE HOTEL ***

PARADISE HOTEL ***

Хотелот е близина на песочна пплажа и располага со 37 дво и трокреветни соби....

VILLA STASHA

VILLA STASHA

Објектот Villa Stasha се наоѓа во централниот дел на Полихроно, на оддалеченост од околу 120 метри од градската плажа...

VILLA GREGORY

VILLA GREGORY

Објектот Villa Gregory се наоѓа во централниот дел на Ханиоти, во непосредна близина на познатиот супер маркет "Masutis" и...

VILLA OROSIMO

VILLA OROSIMO

Villa Orosimo e објект кој се наоѓа на аголот помеѓу централната улица во Пефкохори и пешачката улица...

VILLA RAFAIL

VILLA RAFAIL

Villa Rafail e комплекс од неколку згради, кои се наоѓаат во прекрасно опкружување на зелен и широк двор...ПОГЛЕДНЕТЕ ГО АКТУЕЛНОТО ИЗДАНИЕ ОД ТРАВЕЛ ИНФО